میزبان پادکست

میزبان پادکست گلادیو، همراه شما، برای ذخیره، نگهداری، توزیع و دریافت آمار پخش پادکست ها در تمام فضاهای معرفی پادکست. خدمات میزبان پادکست گلادیو:

  •  دسترسی و پهنای باند نامحدود
  • همراهی همیشگی تیم پشتیبانی
  • مدیریت فایل ها و ارائه آمار پخش
GLaudio - podcast hosting
glaudio support

پشتیبانی گلادیو همیشه کنار شماست 🙂

ما تمام سعی خود را کرده‌ایم تا بتوانیم پنل مدیریتی ساده و کاربردی را در اختیارتان قرار دهیم و هر روز برای بهترین شدن آن تلاش خواهیم کرد پس خیالتان راحت، شروعی بسیار ساده و لذت بخش خواهید داشت.

تیم پشتیبانی گلادیو همراه شما خواهد بود تا برای رسیدن به اهدافتان سریع تر و موفق تر باشید، ما پاسخگوی تمام دغدغه ها و چالش های شما هستیم.

اینجاییم تا شما به سرعت در همه جا دیده شوید

بعد از بارگذاری فایل های خود در فضای میزبان پادکست گلادیو و اتصال آن به فضاهای پادگیر، پادکست ها، موزیک و فایل های صوتی شما به صورت خودکار در تمامی پادگیرها درج میشوند.

سرویس میزبان پادکستی که می‌خواهید اینجاست

امنیت و بروزرسانی

استفاده از فایروال‌های قدرتمند در کنار اجرای سیاست‌های سختگیرانه امنیتی در گلادیو برای جلوگیری از هرگونه حمله، نفوذ و هک

فضای میزبانی رایگان

حداقل تا یک سال (از زمان ثبت نام) تمامی کاربران گلادیو می‌توانند از فضای میزبانی کاملا رایگان و با پایداری بالا بهره‌مند شوند.

پشتیبانی

در هر مرحله‌ای که نیاز به پشتیبانی داشته باشید می‌توانید از تیم پشتیبانی میزبان پادکست گلادیو کمک بگیرید.

آمار تعداد پخش

جذابیت ترین بخش برای تمام افراد دریافت آمار پخش است که در گلادیو می‌توانید از داشتن پنل آمار پخش فارسی لذت ببرید.

نوبت شماست

پادگیرهای پادکست

ارائه کد RSS

با داشتن کد RSS می‌توانید هرجایی که نیاز داشتید پادکست و فایل های صوتی و حتی موزیک های خود را منتشر کنید و یا در اختیار افراد دیگر قرار دهید تا آن‌ها در وب سایت خود پادکست شما را منتشر کنند.
گوگل پادکست، اپل پادکست، کست باکس، اسپاتیفای، ساندکلاود و… برخی از فضاهایی است که شما می‌توانید به راحتی در آن‌ها حضور داشته باشید.

پلیر اختصاصی

برای صاحبین وب‌سایت

متفاوت دیده شدن همیشه مزیت برتری وب‌سایت‌ها و برندها بوده است. با داشتن یک پلیر اختصاصی می‌توانید نظرات کاربران وب‌سایت خود را به خوبی جلب کنید و محتوای صوتی نوشته های وب‌سایتتان را در اختیارشان قرار دهید. داشتن پلیر اختصاصی زمانی برای شما جذابیت دو چندان خود را نشان میدهد که زیبایی حضور آن را در صفحات وب سایتتان در کنار آمار تعداد پخش، تعداد دانلود و … در پنل مدیریتی خود ببینید.

اسکین‌های آماده (به‌زودی)
ارائه آمار پخش
لینک سازی در پلیر(به‌زودی)
درج زیرنویس(به‌زودی)
پنل آماردهی میزبان پادکست

آمار پخش میزبان پادکست

از این زاویه نگاه کنید که قرار است به صورت آنی و در هر لحظه بتوانید نمودار محبوبیت فایل های صوتی و پادکست خود را با داشتن امار تعداد دانلود، تعداد پخش، میزان پخش، محبوبیت ترین بخش پادکست، دفعات پخش، کشور مبدا مخاطب، رنج سنی و حتی زمان هایی را که پادکست شما رد می‌شود و کسی به ان گوش نمیدهد را داشته باشید.

آماری فوق العاده برای شما تا بتوانید پیشرفتتان را برنامه ریزی کنید، محبوب ترین بخش ها را بشناسید و شاید یکی از مهم ترین اتفاقات: بتوانید به راحتی اسپانسر جذب کنید.

محافظت از پادکست

  • استفاده از دو سرور ایرانی و خارجی  در میزبان پادکست گلادیو
  • دسترسی با بالاترین سرعت از داخل و خارج از ایران
  • دسترسی به تمامی فایل‌ها در صورت قطع شدن اینترنت
  • جابجایی سریع پادکست ها به سرور داخلی و خارجی با درخواست کاربر

تبلیغات با میزبان پادکست گلادیو

برای بهتر دیده شدن خود می‌توانید با ما در ارتباط باشید تا از تبلیغات در پادکست ها، پیج های اینستاگرامی و تبلیغاتی اینترنتی استفاده کنید. تبلیغات به شما کمک می‌کند تا سریع تر رشد کنید و دیده شوید. ما در کنار شما هستیم تا قبل از شروع به تبلیغات مشاوره اولیه را کسب کنید.

درآمد از تبلیغات در میزبان پادکست

اسپانسر برای تبلیغات

زمانی که پادکست شما به حد نصاب قابل قبولی از مخاطب برسد زمانی است که شما می‌توانید از پادکست خود درآمد داشته باشید و می‌توانید درخواست جذب اسپانسر کنید تا ما برایتان فرایند جذب را طی کرده و اسپانسرهای مختلف را به شما معرفی نماییم

مانیتایز در پادکست

مانیتایز به روش تبلیغاتیی گفته می‌شود که یک فایل تبلیغات صوتی مجزا از پادکست شما در بخشی از پادکست پخش می‌شود، نمونه مشابهی از آن را می‌توانید در تبلیغات یوتیوب و آپارات مشاهده کنید. مانیتایز به عنوان یک روش درآمدی برای پادکسترها در دنیا است که در آن بر اساس هر پخش پادکست به پادکستر مبلغی پرداخت می‌شود. میزبان پادکست گلادیو نیز در آینده این ویژگی را اضافه می‌کند.

مانیتایز پادکست برای کسب درآمد از پادکست

برای شروع کار آماده‌ای ؟

سوالات متداول از هاست پادکست

پادکست رسانه آینده است، که محبوبیت آن در 5 سال اخیر رشد بیش از 1400 درصدی را تجربه کرده است! به طور خلاصه پادکست به فایل‌های صوتی گفته می‌شود که انتشار آن در اینترنت و توسط کد RSS انجام می‌شود.

برای شروع ساختن پادکست کار سختی پیش رو ندارید. برای آموزش کامل مقاله چطور پادکست بسازیم را بخوانید.

فضای میزبانی پادکست گلادیو به مدت یک سال به صورت کاملا رایگان در اختیار مخاطبین قرار می‌گیرد.

به هاست میزبانی که بتوانید فایل های صوتی و پادکست خود را در آن بارگذاری کنید و به شما کد RSS بدهد تا آن را در پادگیرها و فضای دیگر منتشر کنید، میزبان پادکست گفته می‌شود. از ویژگی های برتر یک میزبان پادکست خوب می‌توانیم به ارائه آمار پخش دقیق، پنل کاربری راحت، پشتیبانی قوی، امکان درآمد و جذب اسپانسر، پلیر حرفه‌ای و… اشاره کنیم.

برای انتخاب یک میزبان پادکست خوب باید به: تیم پشتیبانی میزبان پادکست، سرعت بارگذاری در پنل، کاربری راحت پنل، دقت آماردهی و دیگر امکانات و برترهای آن میزبان توجه کنید.

رو کمک ما حساب کن

ما در اولین فرصت با شما تماس می‌گیریم تا در کنار پاسخ به تمام سوالات و حل مشکلات شما، با یک دوست جدید آشنا بشیم 😊

انتخاب هاست پادکست

برای انتخاب هاست پادکست باید به خدمات و ویژگی هایی که آن میزبان پادکست می‌دهد دقت کنید و اینکه کدام ویژگی ها بیشتر برای شما اهمیت دارد. در حال حاضر تعداد هاست های پادکست زیادی در دنیا وجود دارند که به صورت رایگان و یا غیر رایگان هاست پادکست در اختیار شما قرار میدهند. البته در ایران تعداد محدودی میزبان پادکست وجود دارد. (در واقع اگر بخواهیم بر پایه تعریف جامع به سوالات پاسخ دهیم در حال حاضر تنها یک میزبان پادکست فارسی زبان داریم که خدمات مربوط به هاست پادکست را به صورت کامل ارائه میدهد. 

بهترین میزبان پادکست

تا چند ماه پیش یکی از فضاهای رایگان میزبانی پادکست بهترین انتخاب برای اکثریت پادکسترها بود و در کنار ان یک فضای میزبانی غیر رایگان هم حضور داشت. البته این موارد بعد از اعمال تحریم و همینطور فیلترینگ پایدار بود. بعد از تحریم و فیلترینگ دسترسی به این فضاها کمی سخت شده با این همه برای انتخاب بهترین میزبان پادکست بهتر است به این توجه کنید که آیا تمام خدماتی که یک هاست پادکست ارائه میدهد را این هاست پادکست میتواند به خوبی ارائه دهد؟

میزبان پادکست چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

مهم‌ترین ویژگی هایی که یک هاست پادکست خوب باید داشته باشد شامل موارد زیر است:

امکان ذخیره پادکست ها در هاست

اصلی‌ترین و پایه‌ای ترین ویژگی یک هاست پادکست امکان نگهداری و ذخیره سازی فایل های پادکست است که برخی به صورت رایگان ارائه میدهند و تعدادی به صورت غیر رایگان

پنل مدیریت پادکست

مورد دوم امکان مدیریت فایل ها در پنل پادکست برای پادکستر، مواردی همچون مرتب سازی پادکست ها و دسته بندی آن ها

ارائه فید میزبان پادکست برای پادکست

اگر هاست پادکستی به شما کد آر اس اس ندهد در واقع می‌توانیم بگوییم که اصلا آن هاست یک میزبان پادکست نیست. زیرا تنها راه حضور شما در پادکچرها با استفاده از فید است.

آمار پخش هاست پادکست برای پادکست ها

آمار پخش پادکست نیز برای هر پادکستری بسیار با اهمیت است تا بتواند حدس بزند چه میزان ورودی و مخاطب دارد.